Premium Guide - 3/2022

129 Kč / časopis
Skladem

Pořídit si bydlení podle svých představ je snem každého. Málokomu se to splní, což ale neznamená, že bychom měli na tento sen rezignovat. Časopis Premium Guide s podtitulem Úžasné domy a zahrady přináší inspiraci pro to, abyste své snění mohli rozvíjet. Tak například: špičkový architekt a pedagog Jan Jakub Tesař ukazuje, jaké jsou poklady i zločiny současné výstavby rodinných domů. Některé trendy, které se v českém bydlení prosazují, představuje interiérová architektka Hana Benešová. Moderátor Tomáš Zástěra, který propadl truhlařině, zase ukazuje, že nejzábavnější na cestě k „úžasnému domu a zahradě“ může být právě ta cesta. Plná pokusů a omylů, ale také skvělého pocitu z výsledku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBSAH

Poklady a zločiny české architektury
Architekt Jan Jakub Tesař spolu s Jánem Stempelem, svým profesorem a dnes i partnerem ve studiu Stempel&Tesař architekti, domy staví, učí na fakultě a také vydávají jakousi bibli stavitelů rodinných domů – knihu 99 domů. 

Klenoty z cihel, dřeva, kamene a betonu
Ukázky několika současných projektů rodinných domů, které snesou srovnání se světovou produkcí. 

Bratři klikaři z Dobrušky dobývají svět
Tři bratři společnými silami dokázali vybudovat společnost M&T, jediného českého výrobce designového dveřního a okenního kování. Za jejich úspěchem stojí nejen určitá dávka štěstí, ale zejména tvrdá práce. 

Interiérový architekt jako průvodce na cestě za dobrým bydlením
Proč se zajít poradit s interiérových architektem? Na co si dát pozor při plánovaní bydlení? A jaké jsou současné interiérové trendy? Odpoví architektka Hana Benešová.

Tapety podle vlastního návrhu vdechnou interiéru duši
Není nutné se omezovat pouze fádní nabídkou katalogů hobby obchodů. Společnost Canon nabízí jednoduché a dostupné řešení pro tisk tapet na míru s vlastním dekorem.

Květná zahrada: barevný zázrak s puncem UNESCO
Kroměřížská Květná zahrada, známá též pod názvem Libosad, patří mezi nejvýznamnější zahradní díla v celosvětovém měřítku. V roce 1998 byla zapsána na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Jihočeské panství moderátora a chalupáře Tomáše Zástěry
Pokud zrovna nemoderuje v rádiu nebo netrápí své tělo a psychiku v soutěži Survivor, pravděpodobně jej najdete na chalupě v jižních Čechách. Známý moderátor Tomáš Zástěra totiž propadl chalupaření a kutilství.

Rašelina – tradiční organická vzpruha pro moderní zahradu
Rašelina je přírodní zásobárnou organických látek, které jsou požehnáním pro půdu. Tradičních zkušeností využívá dnešní organické zemědělství, které se řídí přirozenými koloběhy přírodních dějů a umožňuje lepší ochranu před suchem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení